Series
Ratings
132
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
- Precious FamilyRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 2.5
Prime Minister and IRated ★ 0.5
GiantRated ★ 1.5
The Great DoctorRated ★ 0.5
You Are All SurroundedRated ★ 1.0
Fated to Love YouRated ★ 0.5
Prosecutor PrincessRated ★ 1.0
HeartstringsRated ★ 1.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
All InRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 2.5
Famous PrincessesRated ★ 4.5