Movies
Ratings
132
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
QuickRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0