Movies
Ratings
336
CasinoRated ★ 5.0
PandorumRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Jason BourneRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0