Series
Ratings
44
PluribusRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
FleabagRated ★ 3.5
FleabagRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 2.0
UncoupledRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 0.5
Seolganghwa: snowdropRated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 2.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 1.5
The MandalorianRated ★ 3.5
Ronny Chieng: International StudentRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Alias GraceRated ★ 4.5