Movies
Ratings
827
Two ProsecutorsRated ★ 4.0
We Live In TimeRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Malcolm & MarieRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 2.5
First ReformedRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
LucyRated ★ 5.0
Tokyo StoryRated ★ 3.0- CUTRated ★ 4.5
Three… ExtremesRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
Waikiki BrothersRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Private LifeRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Quill: The Life of a Guide DogRated ★ 2.0
The LoverRated ★ 2.0