Movies
Ratings
265
Basic InstinctRated ★ 3.5
There's Something About MaryRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 3.5
xXxRated ★ 3.5- Almost CheRated ★ 0.5
Silent HillRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0- SinglesRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 2.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 2.0
A Company ManRated ★ 2.0
8 MileRated ★ 3.5