Titles you rated
My MisterRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
VikingsRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 2.5
Nirvana in FireRated ★ 2.0- Transporter: The SeriesRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 1.0
GoblinRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5