Series
Ratings
48
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 4.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 3.5
Inside Job Part 1Rated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.0
Milky☆Subway: The Galactic Limited ExpressRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
VoirRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Pokémon ConciergeRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.5
FLCLRated ★ 4.5
Fate/ZeroRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Revolutionary Girl UtenaRated ★ 5.0
Yurikuma ArashiRated ★ 3.0
SarazanmaiRated ★ 3.0
PenguindrumRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 4.5