Series
Ratings
33- Physical: AsiaRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Jinny's KitchenRated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Roman EmpireRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.5
Never Have I EverRated ★ 4.5