Movies
Ratings
409
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 1.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
The WitnessRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Black HouseRated ★ 2.5
House of WaxRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Righteous TiesRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
We Are BrothersRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
The MayorRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5