Series
Ratings
40
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
StartupRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Greatest Events of WWII in ColourRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
LiveRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
The Secret Life of CatsRated ★ 4.0