Movies
Ratings
541
BreathlessRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Brief EncounterRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.5
Typhoon ClubRated ★ 1.5
IncendiesRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5