Movies
Ratings
1214
Two ProsecutorsRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5
White NoiseRated ★ 5.0
Kinds of KindnessRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
Train DreamsRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.5
Cape FearRated ★ 4.0
Where Is My Friend's House?Rated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 3.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.0