Movies
Ratings
294
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Tadao Ando: Samurai ArchitectRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
A Monster CallsRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
All About My MotherRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0