Movies
Ratings
486
Alien: RomulusRated ★ 2.5- PilotRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Road to BostonRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 0.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 4.0