Movies
Ratings
49
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0