Movies
Ratings
861- Whispering WaterRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
The Great FloodRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 5.0
The King of KingsRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 4.5
The Karate Kid Part IIRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 4.0