Movies
Ratings
1210
A Tale of SpringtimeRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Hannah and Her SistersRated ★ 4.5
The People UpstairsRated ★ 2.5
May 18Rated ★ 2.5
Deep Blue NightRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5
American GangsterRated ★ 4.0
Matchstick MenRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5- Woman RequiemRated ★ 3.0
Jay KellyRated ★ 3.5
BossRated ★ 1.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0