Series
Ratings
58
KarmaRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Strangers From HellRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5