Movies
Ratings
73
ParasiteRated ★ 5.0
Jo Pil-ho: The Dawning RageRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Go Away Mr. TumorRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0- Hit the NightRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
The PostRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0- The Goose Goes SouthRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5