Series
Ratings
45- 더 코리안 셰프Rated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Hijack Season 1Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 3.5