Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 4.5
LTNSRated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.5
A Murder at the End of the WorldRated ★ 4.5