Movies
Ratings
471- HumintRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Evil Does Not ExistRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
All the Long NightsRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
There is a StoneRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Stories We TellRated ★ 4.0