Movies
Ratings
564
ParasiteRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 2.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Black MoneyRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.5
ReplicasRated ★ 1.5
The Last PrincessRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 3.0
Mary PoppinsRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 1.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0