Titles you rated
- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
- PilotRated ★ 2.0
Millennium MamboRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
GhostsRated ★ 3.5
AfireRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.0
SiratRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Tokyo HeavenRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
And Your Bird Can SingRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Pauline at the BeachRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5