Movies
Ratings
315
Just Like HeavenRated ★ 4.0
AquamarineRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
New York MinuteRated ★ 4.0
Because I Love YouRated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 4.5
FlightplanRated ★ 4.0
Sydney WhiteRated ★ 4.5
EnchantedRated ★ 4.0
Sky HighRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
The SilencedRated ★ 2.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
John Tucker Must DieRated ★ 3.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 5.0- The Andromeda StrainRated ★ 4.0
The First TimeRated ★ 4.0