Movies
Ratings
108
Quantum of SolaceRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 4.5
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 4.5
Eagle EyeRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 3.5
RedRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
RoboCop 2Rated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
TedRated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 0.5