Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 3.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Mr. QueenRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
- JeongnyeonRated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0