Series
Ratings
15
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0