Series
Ratings
34
Killing EveRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.5