Movies
Ratings
323
Decision to LeaveRated ★ 3.0
BargainRated ★ 5.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 0.5
A Simple FavorRated ★ 4.0
PersepolisRated ★ 5.0
Kamikaze GirlsRated ★ 5.0
NanaRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
HerstoryRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0