Movies
Ratings
101
Honey and CloverRated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
BurningRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0