Series
Ratings
13
Silicon ValleyRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
I am Your TeacherRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5