Movies
Ratings
46
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Henri HenriRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0