Movies
Ratings
653- 404 Still RemainRated ★ 5.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 2.5
MaudieRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 3.0
The House of UsRated ★ 4.0- Skeletons in the ClosetRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
BorderRated ★ 4.0
Marie AntoinetteRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Moving OnRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 2.0
MinariRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 0.5