Movies
Ratings
245
La La LandRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5