Movies
Ratings
187
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Wet DreamsRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.0
ThorRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Dachimawa LeeRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 5.0