Series
Ratings
21
Narco-SaintsRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
The King of Tears, Lee Bang WonRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Black DogRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5