Movies
Ratings
2195- Whispering WaterRated ★ 2.5
ThrashRated ★ 2.5
The UnhealerRated ★ 2.0
The PactRated ★ 1.5
Peaky Blinders: The Immortal ManRated ★ 3.5
Cold MeatRated ★ 2.5- HumintRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
The Christmas ChroniclesRated ★ 3.0
Karate Kid: LegendsRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
96 MinutesRated ★ 2.5
The HousemaidRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0- SisterRated ★ 2.5
PrimateRated ★ 3.0
Send HelpRated ★ 3.5
His HouseRated ★ 2.5
731Rated ★ 2.5