Movies
Ratings
75
Sing StreetRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.5