Series
Ratings
38
The Art of SarahRated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 3.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
As You Stood ByRated ★ 5.0
A Hundred MemoriesRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
AemaRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0