Series
Ratings
21
A Dance From AfarRated ★ 5.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 5.0
Koisenu FutariRated ★ 4.5
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
And, LiveRated ★ 3.5
Jizoku Kanona Koi Desuka: Chichi to Musume no Kekkon KoushinkyokuRated ★ 4.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
The Pursuit of LoveRated ★ 4.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Dating in the KitchenRated ★ 4.0
Mrs. AmericaRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0