Series
Ratings
930- In Your Brilliant SeasonRated ★ 5.0
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
The Judge ReturnsRated ★ 3.0- Single's Inferno ReunionRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 2.0
As You Stood ByRated ★ 3.0- 마루는 강쥐Rated ★ 4.0
Haunted PalaceRated ★ 2.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.0
Love MeRated ★ 3.5- 누난 내게 여자야Rated ★ 3.5
- EXchange Season 4Rated ★ 1.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Dear HongrangRated ★ 3.0
Dynamite KissRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
So, You Make ItRated ★ 4.0
The ManipulatedRated ★ 2.5