Movies
Ratings
368
The Last AirbenderRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Send HelpRated ★ 2.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 0.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 2.0
PeninsulaRated ★ 2.0
Mirror MirrorRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
The BabadookRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 2.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 1.0
Fermat's RoomRated ★ 3.5