Movies
Ratings
318
SupermanRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Running TurtleRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 3.5
HitmanRated ★ 3.0
Salut d’AmourRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.5
ColombianaRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.5