Movies
Ratings
1631
Sentimental ValueRated ★ 4.0
BrazilRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
The Goalie's Anxiety at the Penalty KickRated ★ 3.5
Floating WeedsRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 3.5
Certain WomenRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 2.5
Becoming Led ZeppelinRated ★ 3.0
No BearsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
3670Rated ★ 3.0