Series
Ratings
30
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 5.0
Fashion 70'sRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5