Movies
Ratings
312
The King's WardenRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0