Movies
Ratings
622
Fantastic FourRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
AnacondaRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.5
Coyote UglyRated ★ 4.0
The OmenRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
To Each His OwnRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0