Movies
Ratings
76
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.0
Betty BlueRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 5.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 3.0